Contact opnemen

Pijn in lijf en leden op 11 en 14 jarige leeftijd

.. lees hier verder

Contact opnemen

Voor vragen of opmerkingen over het onderzoek, of het doorgeven van een verhuizing, kunt u contact opnemen met:

Ing. Marieke Oldenwening M.Oldenwening@uu.nl
of
Dr. Alet Wijga Alet.Wijga@rivm.nl

Wanneer u één van de andere onderzoekers / medewerkers direct wilt benaderen dan kan dat:

Prof. dr. Bert Brunekreef B.Brunekreef@uu.nl
Prof. dr. Jet Smit H.A.Smit@umcutrecht.nl
Prof. dr. Johan de Jongste J.C.deJongste@erasmusmc.nl
Prof. dr. Gerard Koppelman g.h.koppelman@umcg.nl
Dr. Ulrike Gehring u.gehring@uu.nl
Ing. Marjan Tewis H.J.Tewis@uu.nl


omhoog
Laatst bijgewerkt: 16-Dec-2016
piama.uu.iras.nl